بنر 24
بنر 24
پودرآلومینیوم – گرد آلومینیوم – قیمت پودرآلومینیوم – کاربرد پودرآلومینیوم

توضیحات آگهی

پودرآلومینیوم – گرد آلومینیوم – قیمت پودرآلومینیوم – کاربرد پودرآلومینیوم
گرد آلومینیوم یا پودر آلومینیوم کاربردهای بسیار گسترده ای دارد که از آن در ساخت انواع محصولات الکترونیکی، رنگ ها ، بلوک سبک هبلکس ، مواد منفجره ، سلول های خورشیدی ، آتش بازی و… استفاده می شود.
ساخت پودر آلومینیوم از طریق خرد شدن فلز آلومینیوم می باشد و به مرور زمان روند کار بسیار آسان گردیده است.همچنین این فلزها در رنگ های سفید و نقره ای می باشد. آلومینیوم یکی از کاربردی ترین فلزها بعد از آهن است و اهمیت بالایی در بخش صنعت دارد.
پودر آلومینیوم به طور کلی در تولید بسیاری از انواع مواد منفجره و وسایل آتش بازی کاربرد دارد. همچنین در تولید محصولات الکتریکی دارای کاربرد فراوان است. همچنین در صنایع بتن سبک ، کوتینگ (پوشش های ضدخوردگی) ، رنگ‌های خاصی مثل متالیک و… مصرف دارند .پودر آلومینیوم به حالت‌های فلیک ، کروی و نامنظم تولید می‌شود.
خواص و کاربرد های پودرآلومینیوم
پودر الومینیوم خالص به واسطه خواص منحصر به فردی که دارد کاربرد های گسترده ای را در صنایع مختلف دارا می باشد. خاصیت سبکی و دوام آن باعث کاربرد پودر آلومینیوم در تولید بلوک سبک بتنی متخلخل گردیده است. ویژگی غیر سمی بودن منجر به گسترش کاربرد پودر آلومینیوم در صنعت آرایشی شده است. پودر آلومینیم به واسطه نیروی الکتروستاتیکی قدرتمندی که دارد ، باعث تخلیه الکتریکی شده و انفجار را در پی دارد. پودر آلومینیوم به عنوان یک عنصر مهم در حوزه متالورژی استفاده می گردد به طوری که غالبا در این حالت، پودر به فلز مذاب اضافه شده و منجر به کاهش آلومینوترمیک در متالورژی می شود. به برخی از کاربرد های مهم پودر آلومینیوم در زیر اشاره می گردد:
• تولید چسب و رنگ آلومینیومی
• رنگدانه نقره ای در رنگ سازی
• کاربرد پودر آلومینیوم در صنعت اتومبیل سازی
• سوخت راکت و موشک
• صنایع شیمیایی
• صنایع خوردگی و جوشکاری
• ساخت مواد دیرگداز و نسوز
فروش پودر آلومینیوم Aluminium با بهترین کیفیت و قیمت عالی
جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید.
شماره تماس : 09127910460
وب سایت : https://bahoran.ir/