بنر 24
بنر 24
بلوک سبک هبلکس – قیمت بلوک هبلکس – مزایای بلوک هبلکس

توضیحات آگهی

بلوک سبک هبلکس – قیمت بلوک هبلکس – مزایای بلوک هبلکس
بلوک سبک هبلکس که به بلوک AAC هم معروف است در واقع نوعی از بلوک های بتنی ساده هستند .بلوک سبک هبلکس کاربرد گسترده ای در ساختمان سازی دارد.امروزه در بسیاری از موارد ساختمان سازی از بلوک هبلکس استفاده می شود و می توان گفت ازجمله پرکاربردترین بلوک های بتنی شناخته می شوند.بلوک سبک هبلکس دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشند که همین ویژگی ها نیز باعث کاربرد گسترده آن ها شده است، بااین وجود دو عامل بسیار مهم که در این بلوک ها وجود دارد که یکی مقاومت بسیار بالای این بلوک ها و دیگری وزن پایین بلوک هبلکس می باشد.
بلوک سبک هبلکس در انواع ساخت و سازهای مسکونی، تجاری و صنعتی کاربرد دارد. بلوک هبلکس قابلیت بازیافت دارد و سمی نمی باشد و ازآنجایی که دارای سلول های هوا در درون خود است سبک وزن نیز می باشد. هبلکس نوعی از بتن است که توسط حباب های هوا متخلخل شده و در ساختمان ها برای دیوار، جایگزین آجر و مصالح قدیمی می باشد. به دلیل وجود سیلیس در ترکیبات بلوک هبلکس، این بلوک عایق آتش سوزی و حرارت می باشد، زیرا سیلس دمای ذوب بسیار بالایی دارد ودر برابر حریق عایق می باشد.
کاربرد بلوک های هبلکس
به طورکلی امروزه بلوک سبک هبلکس کاربردهای بسیار زیادی در صنعت ساختمان سازی دارد و در موارد مختلفی مورداستفاده قرار می گیرد. امروزه برای ساختن ساختمان های ضد زلزله از بلوک های سبک هبلکس استفاده می شود چراکه این بلوک ها در برابر زلزله بسیار مقاوم می باشند. علاوه بر این در محل هایی که خطر آتش سوزی وجود دارد نیز از بلوک سبک هبلکس استفاده می شود چراکه این بلوک ها در برابر آتش سوزی عایق حرارتی مناسبی می باشند. یکی دیگر از کاربردهای بسیار مهم بلوک هبلکس استفاده از آن ها در کانال های حرارتی با توجه به خاصیت عایق حرارتی بودن آن است بنابراین به راحتی و با خیالی راحت می توان از آن ها در ساخت کانال های حرارتی استفاده کرد.
مزایای بلوک سبک هبلکس
جلوگیری از هدر رفت انرژی ، افزایش سرعت در دیوارچینی ، سازگاری با محیط زیست ، مقاومت حرارتی بالا ، خاصیت آکوستیک ، میزان ضایعات کمتر ، وزن بسیار کم ، غیر سمی بودن ،مونتاژ سریع و…
بلوک سبک هبلکس در ابعاد مختلفی ارائه داده میشود.جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید.
امکان صادرات و ارسال به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن
شماره تماس :09127910460
وب سایت : https://bahoran.ir/
کانال تلگرام : https://t.me/heblex_block