بنر 24
بنر 24
انواع بست اتصالات هبلکس / بست هبلکس / اتصالات هبلکس / مزیت های بست هبلکس

توضیحات آگهی

انواع بست اتصالات بلوک _مزیت های استفاده از بست هبلکس
امروزه استفاده از بلوک هبلکس انتخاب اول برای ساختمان سازی است. با پیشرفت علم و تکنولوژی، راه های سریع تر و ساده تری برای متصل کردن بلوک ها به یکدیگر ابداع شد. بست اتصالات بلوک در انواع مختلف ارائه شده اند و می توانید هریک از آن ها را با توجه به نوع کاربرد، انتخاب و استفاده کنید. هریک از انواع بست اتصالات بلوک، کاربردهای منحصر به فرد خود را دارند و می تواند تاثیر بسیاری در سرعت عمل شما داشته باشد.
بست تخت از انواع بست اتصالات بلوک
بست های ثابت با نام های بست تخت و بست خطی نیز شناخته می شوند. این نوع از انواع بست اتصالات بلوک، جهت یکپارچه سازی ساختار دیوار مورد استفاده قرار می گیرند.
بست رادیکالی
بست های رادیکالی که از جمله پرکاربردترین انواع بست اتصالات بلوک هستند که جهت اتصال بلوک به دیگر اجزای سازه ای استفاده می شوند.
بست ال قائم
بست ال که از دیگر انواع بست اتصالات بلوک است، طبق آیین نامه استاندارد ساختمان، کاربرد بست رادیکالی را داشت.
بست کرکره ای
همان طوری که از نام آن مشخص است، کرکره ای شکل و مواج بوده و دو بلوکی را که در کنار هم قرار گرفته اند، در جای خود ثابت و فیکس نگه می دارد و اجاره نمی دهد که از هم جدا شوند.
برای خرید محصولات هبلکس از جمله بلوک هبلکس ، انواع بست واتصالات هبلکس و چسب هبلکس به شرکت باهوران مراجعه فرمایید .وب سایت شرکت باهوران :bahoran.ir تلفن :09127910460